Gabinet terapii manualnej i kosmetyki "Chiropraktyk AS"

        Opinie klientów ...

Ewa31 maj, 2013

Było cudownie. Tanio i dobrze polecam Ewa

Krystyna27 czerwiec, 2013

Bardzo przyjemnie w gabinecie i bardzo mili ludzie tam pracują. Masaż był skuteczny i postawił mnie na nogi a cena naprawdę przystępna. POLECAM !! Krystyna

Iwona27 czerwiec, 2013

Polecam, Polecam, Polecam. Korzystałam nie jeden raz i jestem zachwycona.Serdeczni, otwarci ludzie, profesjonalnie wykonane zabiegi. Po masażu czułam się jak nowo narodzona, a po mikrodermabrazji młodsza o kilka lat. Jednym słowem super . Iwona

Ewa12 lipiec, 2013

Ewa Canada Takiego masazu,zabiegu chiropraktycznego,refleksoterapii ; w jednym zabiegu nikt na swiecie nie znajdzie,nie wspomne ze Za niesamowicie niska cene.Andrzej chiropraktyk jest osoba profesionalna w Penni tego slowa znaczeniu.Na dodatek serdeczny,mily,otwarty.A tak na koniec po 4 zabiegach wszystkie moje bole miesniowo-stawowe zginely.Serdecznie dziekuje ci Andrzeju.

Bożena i Robert8 październik, 2013

Takiego masażu nie ma na całym świecie. Wiemy co mówimy, bo mieliśmy już nie jeden masaż. Rewelacja !!Znikają boleści już po kilku masażach. Polecamy z czystego serca.
Bożena i Robert

Piotr29 styczeń, 2014

Potwierdzam, bardzo profesjonalne podejście do klienta. Chiropraktyki szukałem dwa lata a tu jest :) jestem mile zaskoczony. Polecam gorąco.

Alicja16 luty, 2014

Panie Andrzeju, dziękujemy panu za wczorajszy masaż, ja z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni. Korzystamy z usług chiropraktyka, od paru lat, odwiedzamy gabinet rodzinie, fakt iż mieszkamy od gabinetu 40 km nie stanowi żadnego problemu, ponieważ z uwagi na panującą tam magiczną atmosferę oraz ciepło emanujące od tych cudownych ludzi, stawia na nogi, pozwala odpocząć i oderwać się od codziennych problemów. Polecamy bardzo serdecznie.


Dodaj nowy wpis

Kreator stron www - przetestuj!